Wynagrodzenie za świadczone przez nasze biuro rachunkowe usługi zawsze ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem. Wysokość opłat miesięcznych uzależniona jest od formy prowadzonej księgowości, liczby księgowanych dokumentów, rodzaju transakcji, liczby zatrudnionych pracowników.

Orientacyjne miesięczne ceny netto usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe wynoszą:

  • Księgi Rachunkowe już od 400 zł,
  • Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (KpiR) oraz Ewidencja przychodów już od 200 zł,
  • Obsługa umów cywilnoprawnych już od 30 zł,
  • Obsługa pracowników Klienta już od 50 zł.

Przedstawione powyżej ceny są kwotami netto, do których należy doliczyć podatek VAT według obowiązującej stawki.
W celu ustalenia odpowiadającego Państwu wynagrodzenia za nasze usługi oraz zakresu naszych działań zachęcamy gorąco do kontaktu i do umówienia się na spotkanie, na którym przedstawione będę wszelkie szczegóły współpracy

 

 

PROMOCJE

Program dobry start. Promocja jest skierowana do nowych Klientów naszego Biura Rachunkowego, którzy podpiszą umowę z Biurem Rachunkowym MATRIX. W pierwszym miesiącu współpracy otrzymują Państwo rabat 50% na wartość usługi księgowej zapisanej w umowie. Dodatkowo dokumenty rejestracyjne wypełniane są bezpłatnie*.

Program poleć swoje biuro rachunkowe. Promocja jest skierowana do Klientów naszego Biura Rachunkowego. Za każdego poleconego nowego Klienta, który podpisze z nami umowę na stałą współpracę dostaną Państwo od nas rabat w wysokości 50% ceny usługi wynegocjowanej z pozyskanym klientem!

 

* Aby skorzystać z promocji należy podczas podpisywania umowy współpracy powołać się na promocję ze strony www.matrix-rachunkowe.pl